معرفی شرکت

معرفی شرکت

تاریخ ثبت : پنج شنبه 21 بهمن 1395


    شرکت داده پردازان با 12 سال سابقه فعالیت نرم افزاری ، کار خود را بصورت رسمی و ثبت شده از سال 83 با اتکاء به نیروی متخصص فنی و مدیریتی خود بعنوان صاحبان شرکت ، آغاز کرد و به سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک پیوست.

    فعالیت شرکت ، میزبانی وب سایت و تولید نرم افزارهای تحت وب و ویندوز می باشد که بر اساس آمار سایت ، داده پردازان جزء بیست شرکت برتر ایران می باشد .

    در زمینه نرم افزارهای تحت وب محصولات داده پردازان شامل سیستم تولید و مدیریت وب سایت (cms)، پورتال سازمانی (net.) و (Java)، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (crm)، و پکیج مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) هستند .

محصولات جدید بصورت Responsive طراحی شده اند كه قابلیت تغییر ساختار صفحه بر اساس انواع موبایل های هوشمند و تبلتها را دارا هستند. داده پردازان پیوسته اولین ارائه کننده محصولات خود در کشور بوده و افتخار دارد که بیشترین تعداد مشتریان و مهمترین سازمانها ،ارگانها و شرکت های شهرستان کاشان را در سابقه خود داراست .

    داده پردازان از سال 83 هر سال کوشیده است تا با اعمال روشهای مدیریتی صحیح و نوآورانه در تولید ، اطلاع رسانی ،فروش و پشتیبانی ، کیفیت سرویس خود را ارتقاء داده و ترجیح مشتریان باشد. عدم برخورداری از بخش بازاریابی سنتی و بالاترین آمار فروش از طریق معرفی مشتریان سابق ، افتخار ما است. هدف داده پردازان،ارتقاء سطح ارائه خدمات الکترونیک جهت نیل به جامعه ای مترقی و سالم و بهینه سازی مصرف امکانات و فرصتها است، و امید دارد در مسیر خدمت و پیشرفت ، همواره توفیق الهی شامل حالش گردد.

 


منبع : روابط عمومی شرکت داده پردازان